ul. Droga Swarzewska 7a

84-120 Władysławowo

+48 733 383 479

rezerwacje@holidaybay.pl

Decydując się na urlop w Holiday Bay dajesz sobie szansę na spędzenie go dokładnie tak, jak lubisz. Setki atrakcji w bliższej i tylko nieco dalszej okolicy, bogata oferta dla fanów sportów (nie tylko wodnych) oraz mnóstwo propozycji dla całych rodzin sprawią, że pokochasz to miejsce.

 

Bez względu na to, czy preferujesz spokój z dala od zgiełku, czy liczysz na szaloną zabawę, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.  

Urlop taki, jak lubisz! 

Zdecydowana większość z nas, mówiąc "wakacje" ma na myśli obraz szerokich, piaszczystych plaż i błękitnego morza. Władysławowo, Łeba, Jastrzębia Góra nie tylko królują na liście wakacyjnych destynacji, ale również są rajem dla osób, które szukają miejsc wyjątkowych i takich, gdzie mogą odkryć cząstkę samego siebie. Każde z nich wydawałoby się takie samo, bo przecież położone nad morzem. Nic bardziej mylnego. Sami przekonacie się o ich wyjątkowości. Wśród szumu fal, skrzących się w słońcu plaż, zaznacie odpoczynku i będziecie mogli poznawać duszę tych terenów i ich mieszkańców.

Morskie opowieści

Władysławowo | Łeba | Puck | Jastrzębia Góra 

fot. www.kaszubypolnocne.pl

Trójmiasto, to niezwykły przykład symbiozy uzupełniających się trzech, tak różnych miast - nowoczesnej, tętniącej życiem, portowej Gdyni, uzdrowiskowego, zdecydowanie bardziej kameralnego Sopotu i magicznego, zabytkowego Gdańska.

 

Zaskakujące połączenie awangardy i tradycji kryje w sobie mnóstwo tajemnic, które warto odkryć poznając klimatyczne uliczki, lecznicze zakątki, restauracje z pysznym, lokalnym jedzeniem oraz ludzi zaskakujących swą otwartością i życzliwością.

Tajemnicze Trójmiasto

Gdynia | Sopot | Gdańsk

Półwysep Helski, a właściwie Mierzeja Helska, to kolejne niezwykłe miejsce na mapie Polski.

 

To mekka nie tylko dla fanów sportów wodnych, którzy doceniają wyjątkowe warunki panujące na wodach Zatoki Puckiej. To także 35 kilometrowy raj dla osób marzących o wypoczynku nad wodami otwartego morza. To właśnie tu możesz podejrzeć jak wygląda życie kaszubskich rybaków w portach Jastarni, czy Władysławowa. Miejsce, które koniecznie trzeba zobaczyć!

Helska Kosa

Chałupy | Kuźnica | Jastarnia | Jurata | Hel

fot. www.kaszubypolnocne.pl

Rezerwacje: +48 733 383 479

  1. pl
  2. de
  3. en